logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka
  • Orlik
  • Orlik
  • Szkoła2
  • Szkoła

E-learning

E-dziennik

 
 

Stowarzyszenie

Plan lekcji

Od 6 lat 1 marca to dzień szczególny dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. To święto  patronki - Danuty Siedzikówny "Inki". Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem: "Maszerują cicho, niby cienie, poprzez lasy, góry, pola...". W trakcie uroczystości nagrodzono laureatów Konkursu recytatorskiego i historycznego. Rozegrano również konkurs dla uczniów klas 3 z ratownictwa przedmedycznego o honorowy tytuł Klasy Sanitariuszki "Inki". W tym roku zwyciężyła klasa 3 b i to ona otrzymała statuetkę i tytuł. Uroczystość uświetniły recytacje wierszy oraz nastrojowe piosenki wykonane przez naszych uczniów. Na uwagę zasługuje również symboliczna dekoracja i oprawa muzyczna.

Święto zaszczyciły władze miasta na czele z prezydentem - panem Januszem Kotowskim, radni, przedstawiciele ostrołęckich szkół i instytucji oraz pani Marta Siedzik - przedstawicielka rodziny "Inki".