logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka
  • Szkoła
  • Orlik
  • Orlik
  • Szkoła2

E-learning

E-dziennik

 
 

Stowarzyszenie

Plan lekcji

Zespół uczniów Gimnazjum Nr 2 przystąpił do akcji „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY- ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE”
ogólnopolskiego konkursu ekologicznego organizowanego przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

Przeprowadzamy zbiórkę zużytego, niepotrzebnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Prosimy rodziców,  mieszkańców Ostrołęki i okolic o wsparcie naszych działań i dostarczenie na teren Gimnazjum Nr 2 w Ostrołęce (ul. St. Jaracza 5) wszystkich elektroodpadów do 10 kwietnia 2017 r. w godzinach od 7.00 do 17.00.

Sprzęt elektryczny można zostawić w szatni szkolnej. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy  dzwonić do szkoły pod numer 29 7665493.
Za elektrośmieci uważa się: pralki, lodówki, telewizory, żelazka, suszarki, prostownice i lokówki do włosów, wiertarki, szlifierki , sprzęt gospodarstwa domowego , komputery, baterie, akumulatory, itp. 

 

Firmy  mogą bezpłatnie przekazywać ZSEE

Kierowca samochodu odbierający przekazywany sprzęt wystawi dostawcy zużytego sprzętu, dokument przyjęcia zewnętrznego (PZ), i jednocześnie będzie prosił dostawcę o dane firmy, wymagane do wystawienia Karty Przekazania Odpadu (KPO).

Potrzebne dane:

1. Wykaz przekazywanego zużytego sprzętu (np. 3 komputery, 2 drukarki, 7 radioodbiorników i 2 kuchenki mikrofalowe, lub podanie łącznej masy przekazywanego zużytego sprzętu (np. 37 kg).

2. Dokładna nazwa firmy oddającej zużyty sprzęt, jej adres, REGON i NIP.

 3. Nazwisko i kontakt telefoniczny do osoby, która podpisze w imieniu przekazującego zużyty sprzęt KPO. Firma przekazująca zużyty sprzęt, otrzymuje od kierowcy samochodu, który sprzęt przyjmuje dokument - Przyjęcie Zewnętrzne (PZ). Kartę Przekazania Odpadu MAYA VICTORY Sp z o.o., przesyła przekazującemu zużyty sprzęt pocztą, na podstawie podanych przez przekazującego danych.

Kierowca samochodu (MAYA VICTORY Sp. z o.o.) przyjmującego zużyty sprzęt, będzie rozdawał przynoszącym zużyty sprzęt ulotki związane ze szkodliwością zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego i zużytych baterii, a także śliczne
i
ekologiczne torby na zakupy, które cieszą się wielką popularnością na wszystkich zbiórkach.

Zespół  „Naładowani  na życie”