logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka
  • Szkoła
  • Orlik
  • Orlik
  • Szkoła2

E-learning

E-dziennik

 
 

Stowarzyszenie

Plan lekcji


30 marca w naszym gimnazjum odbyła się aukcja charytatywna na rzecz Anielki Płochockiej, uroczej czteroletniej dziewczynki, która dzielnie zmaga się z guzem oczka. Tego dnia cała społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania.Wspólnymi siłami udało się zebrać blisko 2400 zł. To piękny wynik! Spisaliście się świetnie. Dziękujemy z całego serca za każdą wpłatę, za każde ciasto, za każdy gadżet, rękodzieło przekazane na licytację!!! Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom uczniów, babciom i dziadkom, nauczycielom, pracownikom obsługi, Dyrekcji. Dziękujemy wszystkim organizacjom i instytucjom, które przekazały przedmioty na licytację, a w tym roku wsparli nas: Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe (Zarząd OST), Bank BGŻ Paribas (Agnieszka Kulikowska), Irena Łoniewska (Galeria Ostrołęka). Pracownia BatiArt oraz osoby prywatne i nauczyciele naszego gimnazjum.

Na początek młodzież naszej szkoły obejrzała spektakl przygotowany przez młodych aktorów Szkolnego Koła Teatralnego prowadzonego przez panią Małgorzatę Małkowską. Było jak zwykle ciekawie i profesjonalnie. Już z samych biletów wstępu udało się zebrać 457 zł. Po obejrzeniu sztuki przyszedł czas na emocjonującą licytację ciast i gadżetów prowadzoną przez niezastąpioną panią Agatę Sakowską. Puszyste pączki, przepyszne babeczki i ptysie, przeróżne fantastyczne ciasta - WY licytowaliście - a skarbonka dla Anielki napełniała się nie tylko pieniążkami, ale również pozytywną energią i dobrem!

Tego dnia Anielka wraz z młodszą siostrzyczką i mamą były z nami. Anielka i jej siostrzyczka zawładnęły sercem naszych uczennic. Przeuroczym dziewczynkom życzymy zdrowia, a mamie gratulujemy waleczności i życzymy spełnienia marzeń!