logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka
  • Szkoła
  • Szkoła2
  • Orlik
  • Orlik

E-learning

E-dziennik

 
 

Stowarzyszenie

Plan lekcji

Szkolne Dni Ekologii, to akcja polegająca m.in. na organizacji konkursu o tematyce związanej z ochroną przyrody i przeprowadzeniu zbiórki makulatury i baterii. 

Na uroczystym podsumowaniu, wicedyrektor gimnazjum Barbara Serejko powitała uczniów, nauczycieli i gości . W spotkaniu wygłosili prelekcje zaproszeni goście: Andrzej Raszkiewicz – Prezes koła Narew Polskiego Związku Wędkarskiego i Wojciech jarząbek – Wiceprezes Stowarzyszenia EKOMENA. 
Koło PZW Narew i Ekomena były przed dwoma laty organizatorami konkursu fotograficznego Narew, którego finał miał miejsce w święto Dnia Ziemi w Ostrołęce. Zdjęcia pokonkursowe  eksponowano w holu szkoły przez cały czas dni ekologii i stanowiły doskonałe tło do wystąpień i wręczenia nagród konkursów.
Dyplomy i nagrody laureatom najważniejszego z nich, konkursu wiedzy ekologicznej „Myślę i działam ekologicznie” wręczyła Marzena Borkowska - dyrektor szkoły, wraz z prowadzącymi konkurs nauczycielkami Renatą Lis i Ewą Martynowicz.  Konkurs wygrała Magdalena Pstrągowska z klasy 2b przed Ewą Zamojską  - kl. 1a i Wiktorią Stepnowską - kl. 3b oraz Bartkiem Zadrożnym - kl. 2c, którzy exe-quo zajęli trzecie miejsce. 
 
Finał Szkolnych Dni Ekologii w Gimnazjum nr 2 odbył się 8 czerwca.
źródło: http://www.info-ostroleka.pl/