logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka

OSTROŁĘCKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYM BIEGU PRZEŁAJOWYM:

·        Magda Bobrowska – V miejsce na dystansie 1000m,

·        Klaudia Ciak – VII miejsce na dystansie 1000m,

·        Kinga Szymaniewska – VI miejsce na dystansie 1000m,

·        Aleksandra Chełstowska – IV miejsce na dystansie 1000m,

·        Monika Młynarczyk – I miejsce na dystansie 1000m,

·        Karolina Matynia – X miejsce na dystansie 1000m,

·        Martyna Stachacz – XI miejsce na dystansie 1000m,

·        Sylwia Dobkowska – XI miejsce na dystansie 1000m,

·        Olga Kondewicz – IX miejsce na dystansie 1000m,

·        Olga Łaszczych – IX miejsce na dystansie 1000m,

·        Aleksandra Kleczkowska – I miejsce na dystansie 1000m,

·        Aleksandra Żychowska – VII miejsce na dystansie 1000m,

·        Olga Małkowska – II miejsce na dystansie 1000m,

·        Martyna Zarzycka VI miejsce na dystansie 1000m,

·        Aleksandra Milewska – III miejsce na dystansie 1000m,

·        Mateusz Tabaka – X miejsce na dystansie 1500m,

·        Jakub Markowski – II miejsce na dystansie 1500m,

·        Mateusz Graczyk – II miejsce na dystansie 1500m,

·        Marcin Deptuła – IX miejsce na dystansie 1500m,

·        Piotr Milewski – III miejsce na dystansie 1500m,

·        Szymon Drozdowski – I miejsce na dystansie 1500m.

Osoby w/w zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe.

  • Aleksandra Kleczkowska – X miejsce na dystansie 1000m,
  • Szymon Drozdowski – VI miejsce na dystansie 1500m.

MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYM BIEGU PRZEŁAJOWYM na dystansie 1000m – Szymon Drozdowski – XXI miejsce.


GRY ZESPOŁOWE

PIŁKA NOŻNA

  •  Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Dziewcząt – III miejsce,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Chłopców – I miejsce, zespół zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe,
  • Mistrzostwa Międzypowiatowe w Piłce Nożnej Chłopców – II miejsce,

 


HALOWA PIŁKA NOŻNA

  • Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt – IV miejsce,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – II miejsce.

 


KOSZYKÓWKA

  •  Mistrzostwa Ostrołęki w Koszykówce Chłopców – I miejsce, zespół zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Koszykowce Dziewcząt – II miejsce,
  • Mistrzostwa Międzypowiatowe w Koszykówce Chłopców – V miejsce.

PIŁKA RĘCZNA
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Ręcznej Chłopców – II miejsce,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Ręcznej Dziewcząt – III miejsce.

 


PIŁKA SIATKOWA

  • II Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Goworowo – II miejsce,
  • Turniej „Caritas” o Puchar Ks. Dziekana Parafii Kadzidło oraz Wójta Gminy Kadzidło – Piłka Siatkowa Dziewcząt – II miejsce,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Siatkowej Dziewcząt – II miejsce,
  • Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Siatkowej Chłopców – III miejsce.

 


RINGO

  • Mistrzostwa Ostrołęki w Ringo – I miejsce, zespól zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe,
  • Mistrzostwa Międzypowiatowe w Ringo – V-VI miejsce.

TENIS STOŁOWY

  • Drużynowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Tenisie Stołowym – I miejsce,
  • Indywidualne Mistrzostwa Miasta Ostrołęki w Tenisie Stołowym;

Kamil Perzanowski – I miejsce,

Marcin Karwel – II miejsce (wymienione osoby zakwalifikowały się na zawody międzypowiatowe).


Zapraszam do udziału w zajęciach sportowych w roku szkolnym 2010/2011 – Grażyna Ciszkowska.