logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka

Osiągniecia sportowe

Rok szkolny 2010/2011, I semestr

1.       Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Dziewcząt – II miejsce p. Grażyna Ciszkowska

2.       Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Chłopców – II miejsce p. Maciej Zajda

3.       Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnym biegu przełajowym na dystansie 1500m:

  • Bartek Ćwiek VI miejsce (kl.Ic p.Dawidzczyk)
  • Katarzyna Zabielska VII miejsce (kl.Ib p.Sadowska)
  • Albert Pazera IV miejsce (kl. Ia p.Sadowska)
  • Mariusz Żachowski V miejsce (kl.Ia p.Sadowska)
  • Dominik Mróż VII miejsce (kl.IIa p.Sadowska)
  • Paweł Michalak VIII miejsce (kl.Ic p.Dawidczyk)
  • Monika Młynarczyk II miejsce (kl.IIIc p. Ciszkowska)
  • Klaudia Dobkowska I miejsce (kl.IIIc p.Ciszkowska)
  • Natalia Ostrowska IV miejsce (kl.Ic p.Ciszkowska
  • Marta Suchecka VI miejsce (kl.Ic p.Ciszkowska)
  • Klaudia Domurad IX miejsce (kl.Ic p.Ciszkowska)
  • Michał Saj IX miejsce (kl.IIId p.Pierzchała)
  • Angelika Lis IX miejsce (kl.IIIe p.Zajda)
  • Kacper Mikołajczyk XIII miejsce (kl.Ia p.Sadowska)
  • Ola Żędzian XI miejsce (kl.Ib p.Sadowska)
  • Aleksandra Milewska IV miejsce (kl.IIIb p.Sadowska
  • Szymański Wiktor XII miejsce (kl.Ib p.Pierzchała)
  • Mateusz Matyczak XV miejsce (kl.Ic p.Dawidczyk)
  • Marceli Zych IV miejsce (kl.IIIe p.Pierzchała)
  • Dawid Tercjak VI miejsce (kl.IIIe p.Pierzchała)

4.       Mistrzostwa Międzypowiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt i chłopców:

  • Albert Pazera XXXIII miejsce(kl.Ia p.Sadowska)
  • Natalia Ostrowska XI miejsce(kl.Ic p.Ciszkowska)
  • Aleksandra Żendzian XLIX miejsce (kl.Ib p.Sadowska)
  • Wiktor Szymański XLIV miejsce (kl.Ib
  • Paweł Michalak XLVI miejsce(kl.Ic p.Dawidczyk)
  • Klaudia Dobkowska II miejsce (kl.IIIc p.Ciszkowska)
  • Angelika Lis XLI miejsce (kl.IIIe p.Zajda)
  • Klaudia Domurad XLVII miejsce (kl.I   p.Ciszkowska
  •  Bartosz Ćwiek XXXIX miejsce (kl.Ic p.Dawidczyk)

Natalia Ostrowska (kl.Ic) i Klaudia Dobkowska (kl.IIIc) zakwalifikowały się na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych – p.Ciszkowska

5.       Mistrzostwa Ostrołęki w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców -  I miejsce (p.Dawidczyk, p.Sadowska)

6.       Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Stołowym  Indywidualnym:

  • Kacper Mikołajczyk III miejsce (kl.Ia p.Sadowska)
  • Kamil Perzanowski I miejsce (kl.IIIa p.Dawidczyk)

7.       Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Ręcznej Chłopców - IV miejsce (p.Dawidczyk, p.Sadowska)

8.       Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - IV miejsce (p.Ciszkowska)

9.       Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – I miejsce (p.Zajda)

Zespół zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe.

10.   Trzeci Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy TROPS w Goworowie – Zespół Szkół nr .1 – I miejsce (p.Ciszkowska)