logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka

1 SEMESTR

1.    I miejsceOstrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Nożnej Dziewcząt, nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie:

  • Ostrowska Dominika IId
  • Pazera Nicol IId
  • Rusiecka Natalia IIIb
  • Bednarczyk Roksana IIIb
  • Kuśmierczyk Emilia IIIb
  • Mileńska Milena IIIa
  • Piaścik Patrycja IIIa
  • Cywińska Julia IId
  • Nowak Marlena IIc

 2.    II miejsceMiędzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt, nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.
Uczennice jak wyżej.

3.    I miejsceOstrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.
  • Ostrowska Dominika IId
  • Rusiecka Natalia IIIb
  • Mileńska Milena IIIb
  • Piaścik Patrycja IIIa
  • Bednarczyk Roksana IIIb
  • Pazera Nicol IId

Zespół zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe.

4.    III miejsce - Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców,nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie:

  • Świderski Mateusz IIIa
  • Michalski Bartosz IIIb
  • Kozłowski Filip IIIa
  • Leszczyński Cezary IIIa
  • Ziemak Bartosz IIIa
  • Pałaszewski Piotr IIIa
  • Chilicki Adrian IIIc
  • Panuś Mateusz IIIc
  • Kowalczyk Robert IIIc
5.    I miejsce - Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Nożnej Chłopców, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Maciej Zajda.

Uczniowie:

  • Świderski Mateusz IIIa
  • Michalski Bartosz IIIb
  • Kozłowski Filip IIIa
  • Leszczyński Cezary IIIa
  • Pałaszewski Piotr IIIa
  • Chilicki Adrian IIIa
  • Banach Bartosz IIIa
6.    III miejsceMiędzypowiatowy  VI Mikołajkowy Turniej Siatkarski o Puchar Wójta Gminy Goworowo, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie:

  • Mileńska Milena IIIa
  • Cywińska Julia IId
  • Pazera Nicol IId
  • Kwiatkowska Marta IId
  • Borkowska Klaudia IIIa
  • Załęski Michał IIIa
  • Świderski Mateusz IIIa
  • Chilicki Adrian IIIa
7.    II miejsceOstrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Koszykówce Dziewcząt,
nauczyciel prowadzący i przygotowujący – Tomasz Pierzchała.

Uczniowie:

  • Rusiecka Natalia IIIb
  • Kuśmierczyk Emilia IIIb
  • Borkowska Klaudia IIIa
  • Piaścik Patrycja IIIa
  • Mileńska Milena IIIa
  • Kowalska Anna IIId
  • Jakubiak Aleksandra IIIa
8.    III miejsceOstrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Koszykówce Chłopców, nauczyciel prowadzący i przygotowujący – Tomasz Pierzchała.

Uczniowie:

  • Wojciechowski Bartosz IIId
  • Kowalczyk Robert IIIc
  • Załęski Michał IIIa
  • Czerkas Krzysztof IIIa
  • Pałaszewski Piotr IIIa
  • Ziemak Bartosz IIIa
  • Lalak Damian IId
9.    Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Indywidualnym Tenisie Stołowym, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Mariola Sadowska.

Uczniowie:

  • I miejsce – Szabłowska Łucja IIa
  • II miejsce – Gocłowska Patrycja Id
10.  I miejsceOstrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Drużynowym Tenisie Stołowym, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Mariola Sadowska.

Uczniowie:

  • Szabłowska Łucja IIa
  • Gocłowska Patrycja Id
11.  Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada – Indywidualne Biegi Przełajowe– 1500m, Chłopcy rocznik 2000, nauczyciele prowadzący – Mariola Sadowska, Jan Dawidczyk.

Uczniowie:

  • I miejsce – Szabłowski Rafał – Id, nauczyciel przygotowujący – Tomasz Pierzchała,
  • II miejsce – Kosewski Adam – Ic, nauczyciel przygotowujący – Jan Dawidczyk.

2 SEMESTR

12.  II miejsceOstrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • Mileńska Milena IIIa
  • Cywińska Julia IId
  • Pazera Nicol IId
  • Rusiecka Natalia IIIb
  • Piaścik Patrycja IIIa

Nauczyciel przygotowujący i prowadzący Grażyna Ciszkowska.

13.  II miejsceOstrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców
  • Chilicki Adrian IIIa
  • Ziemak Bartosz IIIa
  • Załęski Michał IIIa
  • Jachimczyk Konrad IIId
  • Kozłowski Filip IIIa
  • Świderski Mateusz IIIa
  • Banach Bartek IIIa

Nauczyciel przygotowujący i prowadzący Grażyna Ciszkowska.

14.  Lekka Atletyka
  • Kosewski Adam - I miejsce – Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m – Kosewski Adam
    VI miejsce – Otwarte Mistrzostwa Międzypowiatowe w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m - Kosewski Adam (nauczyciel Cezary Stachowicz)
  • Szabłowski Rafał Id – I miejsce Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w biegu na 800 m
    IX miejsce - Otwarte Mistrzostwa Międzypowiatowe w Lekkiej Atletyce w biegu na 1000 m (nauczyciel Tomasz Pierzchała)
  • Klaudia Borkowska IIIa – I miejsce Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m
    I miejsce Otwarte Mistrzostwa Międzypowiatowe w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m
    I miejsce Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w biegu na 200 m (nauczyciel Tomasz Pierzchała, OKLA)
  • Jankowski Wiktor IIIc - I miejsce Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą (nauczyciel Tomasz Pierzchała)
  • Białobrzeski Daniel IIIc - II miejsce Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą (nauczyciel Tomasz Pierzchała)

Lekka Atletyka

  • Wilk Lucyna III b - II miejsce – Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w biegu na 800 m – (nauczyciel Mariola Sadowska)
  • Kadelska Sylwia III c – III miejsce - Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m – (nauczyciel Mariola Sadowska)
  • Sadowski Kewin III d – I miejsce - Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Lekkiej Atletyce w pchnięciu kulą – (nauczyciel Tomasz Pierzchała)