logo napis

 
ul. Jaracza 5
07-409 Ostrołęka

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
 ROK SZKOLNY 2014/2015

  1.  I miejsce – Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Dziewcząt, nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie;

  • Ostrowska Dominika – IIId,
  • Drężek Bogusława – Ib,
  • Dzierzgowska Patrycja – IIIb,
  • Pazera Nicol – IIId,
  • Demby Paulina – IIIb,
  • Mierzejewska Natalia – IIc,

Zespół zakwalifikował się na zawody międzypowiatowe.

 2. II miejsce – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt, nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie:

  • Ostrowska Dominika – IIId,
  • Drężek Bogusława – Ib,
  • Dzierzgowska Patrycja – IIIb,
  • Pazera Nicol – IIId,
  • Mierzejewska Natalia – IIc,
  • Sutnik Gabrysia – IIIa,
  • Szabłowska Łucja – IIIa,
  • Rochniak Klaudia – IIIa.

 3. II miejsce – Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt,nauczyciel przygotowujący – Maciej Zajda, nauczyciel prowadzący – Grażyna Ciszkowska.

Uczniowie:

  • Ostrowska Dominika – IIId,
  • Pazera Nicol – IIId.,
  • Drężek Bogusława – Ib,
  • Mierzejewska Natalia – IIc,
  • Dzierzgowska Patrycja – IIIb,
  • Demby Paulina – IIIb.

4. IV miejsce - Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Maciej Zajda.

Uczniowie:

  • Radziejewski Konrad – IIIb,
  • Skała Konrad – IIIc,
  • Lalak Damian – IIId,
  • Wyrzykowski Szymon – IIIc,
  • Modzelewski Mariusz – IIIa,
  • Ślesiński Kamil – IIIa,
  • Brewczyński Kacper – IIIa,
  • Rochniak Adrian – IIId,
  • Cwaliński Patryk – IIId,
  • Śnietka Łukasz – Ic.

 5. II miejsce - Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada, Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Nożnej Chłopców, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Maciej Zajda.

Uczniowie;

  • Podbielski Szymon – IIc,
  • Dziadak Wojciech – IIc,
  • Bieżuński Kacper – IIc,
  • Sęk Kacper – IIc,
  • Kleczkowski Jakub – IIc,
  • Banach Damian – IIa,
  • Szabłowski Rafał – IId,
  • Wyrzykowski Szymon – IIIc,
  • Ziemak Kacper – IId,
  • Gasek Paweł – IId,
  • Mierzejewski Adam – IId.

 6. IV miejsce – Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Koszykówce Dziewcząt, nauczyciel prowadzący i przygotowujący – Tomasz Pierzchała.

Uczniowie;

  • Wnuk Karolina – IId,
  • Wyrzykowska Klaudia – IId,
  • Prusińska Zuzanna – IId,
  • Szabłowska Łucja – IIIa,
  • Załęska Aleksandra – IIIa,
  • Małkowska Eliza – IIIb.

7. III miejsce – Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada, Mistrzostwa Ostrołęki w Koszykówce Chłopców, nauczyciel prowadzący i przygotowujący – Tomasz Pierzchała.

Uczniowie;

  • Lalak Damian – IIId,
  • Brewczyński Kacper – IIId,
  • Kosewski Adam – IIc,
  • Szabłwski Rafał – IId,
  • Sadowski Kewin – IId,
  • Świder Jakub – IId,
  • Prusaczyk Damian – IId,
  • Gasek Paweł – IId,
  • Śnietka Łukasz – Ic,
  • Dziadak Jakub – IIc.

8. Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada, Mistrzostwa Ostrołęki w Indywidualnym Tenisie Stołowym, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Mariola Sadowska, Jan Dawidczyk.

Uczniowie:

  • IV miejsce – Szabłowska Łucja – IIIa,
  • IV miejsce – Sadowski Kewin – IId.

 9. III miejsce – Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców, nauczyciel przygotowujący i prowadzący – Mariola Sadowska, Jan Dawidczyk.

Uczniowie;

  • Sadowski Kewin – IId.
  • Świderek Jakub – IId.

 10. II miejsce – Ostrołęckie  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Mistrzostwa Ostrołęki w Piłce Siatkowej Dziewcząt:

  • Ostrowska Dominika – IIId,
  • Kwiatkowska Marta – IIId,
  • Romanik Julia – IIId,
  • Cywińska Julia – IIId,
  • Pazera Nicol – IIId,
  • Szabłowska Łucja – IIIa,
  • Demby Paulina – IIIb,
  • Załęska Aleksandra – IIIa,
  • Juchniewicz Eliza – Ib.

Nauczyciel przygotowujący i prowadzący Grażyna Ciszkowska.

11. Ostrołęckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
       na dystansie 1000 m. Rocznik 2000.

  • V miejsce – Mierzejewska Natalia – IIc, nauczyciel - Mariola Sadowska,
  • VII miejsce – Królak Angelika – IId, nauczyciel Mariola Sadowska,
  • IX miejsce – Szlachetka Julia -   IId, nauczyciel - Mariola Sadowska,

Rocznik 2000, na dystansie 1500m.

  • I miejsce – Szabłowski Rafał –IId, nauczyciel Tomasz Pierzchała.

Rocznik 2001, na dystansie 1000m.

  • IX miejsce – Juchniewicz Eliza – Ib, nauczyciel Marila Sadowska,

Rocznik 2001, na dystansie 1500m.

  • VII miejsce – Owczarek Jakub – Ib, nauczyciel Grażyna Ciszkowska,
  • IX miejsce – Jemielity Patryk – Ib, nauczyciel Grażyna Ciszkowska,
  • XII miejsce – Żebrowski Michał – Ib, nauczyciel Grażyna Ciszkowska.

W/w uczniowie zakwalifikowali się na zawody międzypowiatowe.
Nauczyciel, opiekun podczas zawodów - Mariola Sadowska.

 12. Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Biegu Przełajowym na dystansie 1500 m.

  • XIV miejsce – Szabłowski Rafał – IId, nauczyciel Tomasz Pierzchała.

Nauczyciel, opiekun podczas zawodów - Mariola Sadowska.

Organizator w/w zawodów sportowych – Szkolny Związek Sportowy w Ostrołęce.
 Współorganizatorzy:

  • piłka nożna dziewcząt – zawody międzypowiatowe – Grażyna Ciszkowska, Maciej Zajda,
  • halowa piłka nożna dziewcząt – Grażyna Ciszkowska, Maciej Zajda,
  • koszykówka chłopców, dziewcząt  – Tomasz Pierzchała.

 

 Opracowanie – Grażyna Ciszkowska, nauczyciel wychowania fizycznego.